GDAŃSKIE TOWARZYSTWO NAUKOWE

Smaller Default Larger

Ogłoszenie

Szanowni Państwo,

 

II zjazd KMN już 24 czerwca 2017 roku (sobota) godzina 12.00 wyjazd z Gdańska na Kociewie – podsumowujący działalność zeszłoroczną i nie tylko (wstępny program poniżej).

więcej...

Ogłoszenie

Instytut Autostrada Technologii i Innowacji IATI, EIT Raw Materials oraz Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie serdecznie zapraszają do udziału w dwudniowej bezpłatnej konferencji „Innowacyjne pomysły młodych naukowców: Nauka – Start'up – Przemysł”, która odbędzie się w dniach 23-24 maja 2017 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej, paw. A-0, sala 213, al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków

Zapraszamy młodych pracowników nauki, doktorantów, studentów oraz koła naukowe do zaprezentowania opracowywanych innowacyjnych rozwiązań o charakterze naukowym (badawczym), technicznym, organizacyjnym, finansowy i  marketingowym, których celem jest opracowanie i wdrożenie nowych lub ulepszonych wyrobów, procesów czy systemów zarządzania i sprzedaży.

więcej...

Ogłoszenie

W imieniu PPNT Gdynia zapraszamy na Life Science Jam, szczegóły poniżej:

 

Opis wydarzenia: 
Jeśli jesteś częścią świata nauki, pracujesz nad najnowszymi technologiami, ale by je rozwinąć brakuje Ci kompetencji biznesowych to Life Science Jam jest właśnie dla Ciebie! Weź udział w 3-dniowym maratonie biznesowym.

 

Dla kogo?
Dla wszystkich, którzy planują albo już prowadzą biznes w branży life science bądź kształcą się w tym kierunku. Szczególnie zapraszamy studentów i absolwentów kierunków związanych z biologią, biotechnologią, farmacją i biomedycyną, a także pracowników laboratoriów oraz centrów badawczych.

 

Informacja o miejscu
Kiedy: 
Piątek, 17.03.2017 r., godz. 16:30-19:30
Sobota, 18.03.2017 r., godz. 09:00-18:30
Niedziela, 19.03.2017 r., godz. 09:00-16:30

Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking
Wstęp: wolny, rejestracja: https://lifesciencejam.evenea.pl/

Ogłoszenie

Konferencja Międzynarodowego Stowarzyszenia Wodnego (IWA) dla młodych naukowców odbędzie się w Krakowie w dniach 12–13 września 2017 roku. W jej organizację zaangażowana jest Politechnika Gdańska.

więcej...

Ogłoszenie

Szanowni Państwo, Członkowie Gdańskiego Towarzystwa Naukowego i Klubu Młodych Naukowców,
W imieniu Zarządu w załączniku przesyłam zaproszenie na posiedzenie IV Wydziału Nauk Technicznych GTN i Klubu Młodych Naukowców, które odbędzie się w poniedziałek, 24 października 2016 roku, w sali 467, pietro 4 Gmach Główny Politechniki Gdańskiej przy ul. Narutowicza 11/12, Gdańsk. (za szklanymi drzwiami - dzwonić do domofon A)

więcej...